Wpis z mikrobloga

@Reynald potrzebujesz argon, najlepiej najczystszy jaki się da, można też w próżni, bo cały sęk w tym, by odciąć tlen od procesu spawania
  • Odpowiedz
@Reynald: Z Tytanem powinna byc osłona gazu obojetnego, i to najlepiej z obu stron, od strony spawania i od spodu. Najlepie Tigiem to spawac, i jak nie miales nigdy stycznosci to lepiej odpuscic bo tylko zepsujesz drogi material.
  • Odpowiedz