Wpis z mikrobloga

@Gmeras ciągle o Was myślę, wchodzę na Twój profil kilka razy dziennie i czekam na wpis, gdzie dowiemy się, że jest poprawa. Nie dopuszczam do siebie innej opcji. Młodzi, fajni ludzie z małym dzieckiem zasługują na happy end. Trzymaj się Mirku!
  • Odpowiedz
  • 7
@Gmeras powodzenia, sory ale muszę. Czyli ten niewydajny NFZ działać i za śmieszna składkę mireczek teraz może się martwić o żonę a nie o bankructwo?
  • Odpowiedz