Wpis z mikrobloga

dodalem w znalezisku ale tutaj dla mirkow tez dodam :) moze kogos zainteresuje, na pewno jakas ciekawostka :) na temat sposobow jakie uzywaja w tamtych krajach na codzien :) #brazylia #amerykapoludniowa #ciekawostki?

zobaczycie jaki pogrom bedzie, tutaj europejczycy nie maja bladego pojecia o sprytnych sposobach jakich uzywaja w tamtych krajach, aby cie okrasc, np sposob na ksiazke, podbija ladna sexi bomba, jaki mirek by sie nie oparl, siada obok was w autobusie, nagle zagaduje ze cos tam w ksiazce chce pokazac czy cos, otwiera ksiazke i budzisz sie nastepnego dnia bez niczego, etc. Maja naprawde sprytne sposoby, a przecietny europejczyk nie zdaje sobie z nich sprawy, bo po prostu tutaj z nimi albo sie nie spotyka, albo pierwsze proby zostaly powstrzymane i jak np z ksiazka nie uzywaja tutaj tego w europie, bo akurat probowali w madrycie no i szybko wpadli(nie wiem jak w innych krajach europejskich, ale pewnie az tylu latynosow tam nie ma, wiec pewnie dlatego tez tych sposobow raczej nie uzywaja, ale tego nie wiem).

No i oraz inne rzeczy, jak np w klubach, nigdy ale to nigdy nie mozna brac np otwartego piwa, wiadomo w europie tez wrzucaja ale to nie na taka skale, i kto by sie spodziewal ze akurat facetowi, wiekszosc tylko mysli o tabletkach gwaltu w sprawie kobiet. Ale prawda jest taka ze nawet jak pracownik klubu przynosi ci otwarte piwo to po prostu trzeba powiedziec ze chcesz nowe zamkniete i sobei sam otworzysz albo zeby przy tobie otworzyl. Czy tez czesto tanczysz, jakas dobra dziewczyna podbija, tance wygibance i bach, proponuje to moze strzelimy po kieliszku, no to dalej no i zawsze konczy sie tak samo. XD czyli okradziony i nie wiadomo co jeszcze. Wiec jak ktos chce wam cos postawic etc, w szczegolnosci ladna pani czy ladny pan w przypadku rozowych paskow, to zalecam byc czujnym i najlepiej odmawiac :)
  • 15
@parasolki: no jak zawsze :D winny porki xD

no a tak na serio, nie mowie ze nie mozna podbijac, owszem mozna, ale trzeba byc czujnym, pod takimi wzgledami, np jak jakas loszka jest nad wyraz dobra i mila dla nas, moze to byc dziwne, ale po prostu, jak bedziemy uwazac na wlasne trunki jakie nam daja, oraz np odmawiania stawianych nam drinkow czy kiedy nam oferuja, mozna sie dobrze bawic i
@parasolki: dobra niech bedzie xD

A potem na koniec mnie pozwie brazylia, bo ludzie nie chcieli przyjechac z tych powodow, a ci co byli nie chcieli sie bawic ani pic xD a nawet autobusem jezdzic, i wszyscy na piechote xD
@parasolki: @porque:

Nie podbijasz do żadnej loszki


np jak jakas loszka

Jak ja nie znoszę tego określenia, nawet w żartach.

daj spokój, teraz przegrywy będą miały wymówki żeby siedzieć w domu.


Ja nie potrzebuję żadnej wymówki aby siedzieć w domu. Siedzę sobie całymi dniami.