Aktywne Wpisy

marjanoos +113
Nie ma już ratunku dla osób z mentalnością "z-----------a". I bynajmniej nie chodzi o ciężką pracę, a o szybką jazdę.
Przypadek wypadku na skrzyżowaniu Grochowskiej i Zamienieckiej w Warszawie. Kierująca fordem wymusza pierwszeństwo, wytrąca z drogi toyotę. Ta dachuje i wjeżdża w grupę przechodniów, "wymiatając z planszy" kilkuletnie dziecko.
Odpowiedzialność za wypadek niepodważalnie ponosi osoba wymuszająca pierwszeństwo. Niemniej pojawiają się głosy, że spory procent uczestników ruchu przekracza tam nagminnie dozwoloną prędkość. W końcu dwa
Przypadek wypadku na skrzyżowaniu Grochowskiej i Zamienieckiej w Warszawie. Kierująca fordem wymusza pierwszeństwo, wytrąca z drogi toyotę. Ta dachuje i wjeżdża w grupę przechodniów, "wymiatając z planszy" kilkuletnie dziecko.
Odpowiedzialność za wypadek niepodważalnie ponosi osoba wymuszająca pierwszeństwo. Niemniej pojawiają się głosy, że spory procent uczestników ruchu przekracza tam nagminnie dozwoloną prędkość. W końcu dwa

32cm +13
Mirki
Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo....
Żona chce kupić samochód. Padło na BMW X3, ja mówię lexusa (RX, UX, NX) ale nie bo brzydki lub stary, lub za duży przebieg, ok, gusta są różne...
Więc pada wybór kryteriów samochodu, rocznik powyżej 2017, automat, benzyna, przebieg poniżej 150k. Ustawiam wyszukiwanie, raz na jakiś czas coś się trafia, ale zawsze jakiś powód aby nie jechać, a to dziecko, a to samochód
Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo....
Żona chce kupić samochód. Padło na BMW X3, ja mówię lexusa (RX, UX, NX) ale nie bo brzydki lub stary, lub za duży przebieg, ok, gusta są różne...
Więc pada wybór kryteriów samochodu, rocznik powyżej 2017, automat, benzyna, przebieg poniżej 150k. Ustawiam wyszukiwanie, raz na jakiś czas coś się trafia, ale zawsze jakiś powód aby nie jechać, a to dziecko, a to samochód





W tych pieniadzach pewnie sensownego egzemplarza 330d m57 nie dostane, jest to ponoc najlepsza jednostka w tym samochodzie.
Mysle może o 325d, którego można pewnie fajnie zmapować na 250koni czy tam więcej - lub 320d i to najlatwiej byłoby znaleźć.
Generalnie z tego co czytalem po prostu najlepiej diesel, ale moje pojecie o autach jest nikłe dlatego szukam, pytam i staram się jak najwiecej dowiedziec. Co polecacie mi szukac? Moze najlepiej 320d w fajnym stanie, mpaku i takiego sobie zmapować i tez to pewnie bedzie fajnie jezdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw
#e92
#motoryzacja
#samochody
#bmwspam
#prawilnebmw
#mechanikasamochodowa
@edix10: Rozumu. I piszę to jako fan i osoba jeżdżąca E90. Weź se może kup jakiegoś Nissana albo inną Hondę Type R.
źródło: vXXk9kpTURBXy9iNDQ3NDQyMTY0M2E3MTVjZGFkMGU2OTJkMTUyNmVhOC5qcGeRkwLNA0gAgqEwAaExAQ
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Ale z tego co widzę 325d miał M57 dużo dłużej niż inne modele więc w teorii można kupić polifta w ten sposób.
Plus 325d ma słabszą skrzynie automatyczną, która nie wytrzymuje tyle momentu co 330/335d co też ważne.
Natomiast co do tego że każde 325d to M57, to też nie. M57 to tylko wersję 197hp, 204hp to już N57
@edix10: Do 35k to tylko M47 (2.0 diesel 163km) albo N52B25 (2.5 218 km benzyna).
możesz próbować M57 albo 3.0 benzynę (w e92 ma 272km! w e90 i e91 ma 258km). Wiele ludzi kojarzy 3.0 272km z N53 na bezposrednim wtrysku, który jest drogi w serwisowaniu, natomiast E92 miało też 3.0 272km na pośrednim wtrysku, który jest znacznie tańszy w serwisie - tak właściwie to tylko