Wpis z mikrobloga

Dwie rzeczy pozytywne widze po tych pląsach w Radio Zet Pana Paszyka:
1. Zadawane pytania przez internautów pokazują, że jest ogólne w--------e w narodzie. Ludzie się nie p------ą w tańcu i dojeżdżają Pana Ministra bez hamulców.
2. Pan Redaktor Rymanowski dopuszcza takie atakujące pytania i zadaje je na antenie - nie jest to przypadek. Dziennikarze też widzą, co się odpierdziela w MRiT.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #gospodarka #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan Redaktor Rymanowski dopuszcza takie atakujące pytania i zadaje je na antenie - nie jest to przypadek. Dziennikarze też widzą, co się odpierdziela w MRiT.


@gniazdownik1016: nie rób z Rymanowskiego jakiegoś świętego, to koleś który napisał biografię starego Morawieckiego, a stary Morawiecki był ruskim agentem wpływu przez wiele dekad.
  • Odpowiedz
  • 8
@gniazdownik1016 Cały naród widzi tę farsę, a Tusk z Domańskim pchają dopłaty, jakby od tego miał zależeć ich los.

Szkoda, że rząd nie ma takiego zapału do upraszczania systemu podatkowego i powrotu do konkursów na stanowiska w spółkach skarbu państwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nie rób z Rymanowskiego jakiegoś świętego, to koleś który napisał biografię starego Morawieckiego, a stary Morawiecki był ruskim agentem wpływu przez wiele dekad.


@SzitpostForReal: a ja papieza szklauje w internecie, to znaczy ze nie mam nic wartosciowego do poweidzenia?
  • Odpowiedz