@juel-komel: Ehhh, mam nadzieję, że niebiosa wysłuchają moich próśb. Byłbym wtedy cały czas na benzo i najmocniejszych opioidach, typu oksykondon i bym czuł wyśmienicie śmieć.
@Sportacus: Właśnie nie mów tak, bo jesteś przegywem @Horrorystyczny_Demon_Pagona i Bóg może dać ci takiego raka, że będziesz na niego umierał kilka lat w ciągłym bólu
@Sportacus: Właśnie nie mów tak, bo jesteś przegywem @Horrorystyczny_Demon_Pagona i Bóg może dać ci takiego raka, że będziesz na niego umierał kilka lat w ciągłym bólu