Aktywne Wpisy

annlupin +36
siedze se jusz herbatke wypije potem może w gre pogram ale nie wiem a co uwas
źródło: annlupin0001234
Pobierz
Bielawski +20
źródło: 1000007016
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: annlupin0001234
Pobierz
źródło: 1000007016
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora
@Van-der-Ledre Co poradzić na to ehh. Życie jest okrutnicze. Tak wielu ma tu na tagu
Ale też sam głównie łaziłem do niedawna po galeriach handlowych czy gdzieś, z jednej strony to dołuje a z drugiej to jakoś lepiej się człowiek czuje jak trochę się odpiwniczy.
PS Ja też dziś musiałem pojechać do galerii, konkretnie Blue City.