Wpis z mikrobloga

@tomwick55: Częstochowa, czasem też we Wrocławiu bywam, ale co za problem kupić bilet na pociąg tak naprawdę, trzeba się zgadać i w jednym mieście w jakiś dzień spotkać. Kilka osób z tagu jest naprawdę spoko i można by nawiązać nowe znajomości
  • Odpowiedz
@tomwick55: Współczuję, znam to uczucie do pewnego stopnia, bo ja paru kolegów mam i miałem od podstbazy, tak mi się trafiło, chociaż większość przez mój [wówczas] spie...ny charakter znajomości się pourywało.
Ale też sam głównie łaziłem do niedawna po galeriach handlowych czy gdzieś, z jednej strony to dołuje a z drugiej to jakoś lepiej się człowiek czuje jak trochę się odpiwniczy.
  • Odpowiedz