Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich głupio krytykujących. Od tego jest klatka, żeby na niej trzymać rzeczy. Ja mam pralkę, która jest podłączona bezpośrednio pod węzeł wydmy, bo mam małą łazienkę. Nic wam do tego.


@g0blacK: Dokładnie stary, rozumiem co mówisz. Jak ktoś nie ma krowy w mieszkaniu to nie wie jak to jest.
  • Odpowiedz