@misiopysio: u mnie czysto choc ktos kiedys zostawil plyte gk, po jakims dluzszym czasie narysowalem tort i napisalem "mam 1 roczek". szybko zniknela ( ͡°͜ʖ͡°)
Dla wszystkich głupio krytykujących. Od tego jest klatka, żeby na niej trzymać rzeczy. Ja mam pralkę, która jest podłączona bezpośrednio pod węzeł wydmy, bo mam małą łazienkę. Nic wam do tego.
@g0blacK: Dokładnie stary, rozumiem co mówisz. Jak ktoś nie ma krowy w mieszkaniu to nie wie jak to jest.
@CherryJerry: Bałem się, że ktoś mnie wydyma na plusy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak miałby to robić, skoro nie ma tam gniazdka 230V?
@g0blacK: Dokładnie stary, rozumiem co mówisz. Jak ktoś nie ma krowy w mieszkaniu to nie wie jak to jest.