Wpis z mikrobloga

To zdjęcie mi przypomniało czasy gdy na klatkach w blokach ludzie sobie urządzali takie palarnie na półpiętrach xD rozstawione fotele dywan stół popielara stoi, ekipa somsiaduw codziennie przesiaduje xD
  • Odpowiedz