Wpis z mikrobloga

@misiopysio: Dlatego lepiej mieszkać w domu niż się użerać z patologią w bloku. U mojej znajomej na korytarzu sąsiedzi trzymali ciasta, napoje, ziemniaki, rowery, ciuchy. PATOLOGIA.
  • Odpowiedz