Aktywne Wpisy

#mecz mam 26 lat. Dopiero się skapnąłem że to jest Zagłębie Lubin, a nie Zagłębie LubLin xdddd

#primemma walka moich ex czyli Piotra z Przemkiem prawdopodobnie się niebawem odbędzie.
Trochę to smutne jednak.
Trochę to smutne jednak.
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
To musiało być konkretne zlecenie (pewnie typowego Sebixa z bloku) skoro tylko kurtka zginęła
Na twoim miejscu zrobiłbym pancerną szafę na korytarzu! └[⚆ᴥ⚆]┘
źródło: b8
Pobierz@EmcePomidor3: Mokry sen ocieracza złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blisko_kebab: Cwelcome, to po angielsku chyba.
@kossok: koniecznie rybę :D
A tak na serio to z rosji czy co?