Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 248
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okoboji: przecież on się składa, nie masz kąta w chacie żeby na klatce nie zostawiać? Pomijając już blokowanie przejścia to przecież wózek parę stów kosztuje i ja bym się zwyczajnie obawiał, bo na klatkę każdy może sobie wejść i zabrać
  • Odpowiedz
Albo żeś zbajtował albo żeś głupi że na forum antynatalistów zapostowałeś taki wysryw iks de z ciebie.


@Piw_Benzyna: pewnie bejt, antynatalista ze mnie żaden, a też mnie irytuje, że ludzie rowery i wózki trzymają na klatkach, a nie w rowerowni albo u siebie w mieszkaniu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@okoboji w zeszłym roku znosząc szafę we dwójkę, prawie się wywaliłem przez czyjeś sanki tak stojące we wspólnym przejściu na klatce. Ostatecznie się nie wywaliłem, ale przez potknięcie poharatałem sobie dłoń. Wózka poszukaj najpierw na śmietniku, bo może ktoś tam go wywalił i dobrze by zrobił.
Wspólna przestrzeń to nie twoja graciarnia
  • Odpowiedz
@okoboji z jednej strony człowieka szlag trafia ,że kradną. Jednak z drugiej trzeba było trzymać w chałupie zamiast klatkę zagracać ¯_(ツ)_/¯
Trzeba sobie lepiej planować przechowywanie w mieszkaniu
  • Odpowiedz