Aktywne Wpisy

lubie-sernik +113
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

SzycheU +110
źródło: 1000006259
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006259
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@okoboji: powiem bezdomnym, żeby skorzystali, bo w czym problem
Komentarz usunięty przez autora
@okoboji: bzdura, na zdjęciu ewidentnie jest na wystawce
@Piw_Benzyna: pewnie bejt, antynatalista ze mnie żaden, a też mnie irytuje, że ludzie rowery i wózki trzymają na klatkach, a nie w rowerowni albo u siebie w mieszkaniu ¯\(ツ)/¯
Wspólna przestrzeń to nie twoja graciarnia
@okoboji: dokładnie. Klatka to nie parking.
Trzeba sobie lepiej planować przechowywanie w mieszkaniu
Bait IQ 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)