Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 248
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okoboji: jakby każdy tak graty trzymał to byś na paralotni do mieszkania wchodził, bo przejść by się nie dało. I tak jesteś na plus, ktoś by to zgłosił to dostałbyś grzywnę wyższą niż wartośc wózka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@okoboji: może administracja w------a na śmietnik bo zagradzało drogę ewakuacyjną

U mnie też była taka jedna Karyna co trzymała rowerki i wózek na klatce schodowej, po wizycie straży pożarnej i wysokim mandacie szybko się nauczyła gdzie trzymać swoje graty
  • Odpowiedz
@okoboji: w tym że to przestrzeń wspólna a nie twoja. Sąsiad by mógł tam sobie szafe postawić bo czemu nie albo postawić 5 worków ziemniaków bo fajnie, ciepło
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, że Ci z------i, jak nie masz miejsca na wózek dziecięcy w mieszkaniu to po grzyba robisz bachora?


@SzybkiBLN: a potem kwik ze mało dzieci jest, ha tfu na was, serio brak słów
  • Odpowiedz