Aktywne Wpisy

lord-nihilus +60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique





Kolorowe a skromne. Metalowy bezel. Dokładny kwarc z eco-drive i całość w kopercie z tytanu
Citizen Eco-Drive Brycen AW1840-...
Wygląda zacnie na ręce (komentarz)
#zegarki #watchboners
źródło: 1000033673
Pobierzźródło: 1000033674
PobierzNie mam jeszcze eco-drive, może kiedyś
Ktoś kiedyś tutaj na tagu podzielił się wiedzą że oprócz obwodu nadgarstka, warto mierzyć po prostu jego szerokość, a do tego patrzeć na kształt. Niektórzy mają bardziej płaską, inni zaokrągloną.
@jar-mitryn: ooo to fakt. Ja nadgarstek mam cieniutki w obwodzie, z 16,5 cm. Ale przez to że jest płaski w kształcie i dość szeroki jestem w stanie wcisnąć na niego nawet duże zegarki ze sporym L2L i nie będą wystawać.