Wpis z mikrobloga

@kopek:
słyszysz to i już cały stres za tobą, esperanza znowu dała radę, pomimo wielu rys dalej działa a ty zaraz będziesz pykał w gierkę o której koledzy gadają od tygodnia.
realizta - @kopek: 
słyszysz to i już cały stres za tobą, esperanza znowu dała radę, ...
  • Odpowiedz
@kopek: Zobaczycie social media znikną , facebooki i discordy na ryj upadną.
Swiat wróci do forom php by przemo
keygeny wrócą do łask a Denuvo sobie głupi ryj rozwali
Zamiast dlcków wrócą expansion packi jak w Diablo ][
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: Też, bo w KŚ Gry Extra kupili licencję na takiej zasadzie i wsadzili im zabezpieczenie. Pełno starych gier tak działało, nie bez powodu miałeś skany instrukcji.

@glupiekonto @Kolczaneiro Wystarczyło CD 1 ale chyba w formacie mdf/mds, nie pamiętam czy działało na ISO.

Crack też był, tylko paradoksalnie to nikomu nie chciało się go wrzucić wtedy bo był "w zasadzie" od tej samej
LlamaRzr - @kureci_paratko: Też, bo w KŚ Gry Extra kupili licencję na takiej zasadzie...

źródło: Zrzut ekranu 2025-02-13 150219

Pobierz
  • Odpowiedz