Aktywne Wpisy

Cedrik +69
źródło: 1000094607
Pobierz
sebolson +1
Dobry,
Walczę od dłuższego czasu (rok) z problemem cofania zapłonu do dolotu podczas zimnego rozruchu. Problem nie zawsze występuje. Około raz na 10 odpalen. Auto to BMW E46 z silnikiem m54b22.
Dolot sprawdzony dymiarka i nieszczelności zostały wyeliminowane (korekty długoterminowe od 3 do 4%)
Disa zregenerowana
Nowa pompa paliwa oraz filtr paliwa
Wymienione uszczelki na vanosie
Walczę od dłuższego czasu (rok) z problemem cofania zapłonu do dolotu podczas zimnego rozruchu. Problem nie zawsze występuje. Około raz na 10 odpalen. Auto to BMW E46 z silnikiem m54b22.
Dolot sprawdzony dymiarka i nieszczelności zostały wyeliminowane (korekty długoterminowe od 3 do 4%)
Disa zregenerowana
Nowa pompa paliwa oraz filtr paliwa
Wymienione uszczelki na vanosie






Komentarz usunięty przez autora
Miałem niedawno szkolenie z pierwszej pomocy i prowadząca powiedziała dokładnie to co OP w temacie numerów 112 i 999.
Jeżeli potrzebujemy tylko karetki, to dzwonimy na 999, a nie na 112. Jest szybciej, bo od razu rozmawiamy z dyspozytorem karetek.
Powiedziała, że 997 i 998 to tak naprawdę teraz 112. Tego nie wiedziałem. Natomiast o 999 widziałem, bo chłop od BHP na szkoleniu zwrócił uwagę na to o czym pisał OP.
Swoją drogą powinni zrobić jakąś akcję uświadamiającą. Przy reanimacji liczy się każda sekunda.