Wpis z mikrobloga

@tojapaweu: "Nie powinno go być" to ma być sztywno na tych galach? Tak samo z rzuceniem go dla żartu, można tak zrobić. Po prostu pech i ludzie nie mogą przeżyć że pech się po prostu zdarza. Tyburski powinien wypłacić odszkodowanie chociaż tam Wrzosek ma ubezpieczenie więc nie wiem jak to tam rozwiązać.
  • Odpowiedz