Wpis z mikrobloga

@Bonzon: @GibolXD @misrz_mocy_ognia Jeszcze gdzieś mi mignął nagłówek wywiadu z tym klaunem, gdzie było napisane, że mówi, że przekalkulował xD Przekalkulował to z przyznaniem się, że będzie stypił no chyba, że w planie walki kopy na wątrobę miał zaplanowane parować wątrobą. Chłop poskakał 20 sekund dostał fronta rozłożył się jak beatriss przed wykopkiem i jeszcze mówi coś o jakiejś kalkulacji w walce, w której laik wie, że on
  • Odpowiedz