Wpis z mikrobloga

@Meedycjusz

On ma cukrzycę typu I która jest uwarunkowana głównie genetycznie i nie zależy od trybu życia. Co do insuliny to nie wiem jak ją teraz przyjmuje, ale wielokrotnie wspominał o jej przyjmowaniu i miał takie urządzenie na ręce. Mówił też że kiedyś brał zastrzyki w brzuch, ale dostał zwłóknienia tkanki a za to średnio wygląda to zmienił sposób przyjmowania
  • Odpowiedz
@spiewana-pilka-nozna: Łączy, koksy które ćwiczą na siłowni czasami przyjmują insulinę aby się wspomóc. Wspomaga budowę masy, trening siłowy transportując glukozę i aminokwasy, no i działa antykatabolicznie.

@Meedycjusz Skąd taka pewność, że nie korzysta? Może korzystać z penów, ale insulina w cukrzycy typu pierwszego jest obowiązkowa, bo jak zbijesz „cukier” skoro nic go nie zbija?

@Trzydziesty_srebrnik Te małe urządzenie to Freestyle Libra 2, monitoruje poziom cukru w organizmie i
  • Odpowiedz