Wpis z mikrobloga

@ZjemCiDywan a my? mnie osobiście imponuje że ludzie (nie zależnie czy polacy, ukraińcy, niemcy, czy hindusi) są na tyle zaradni że mają 4 dzieci do tego stać ich na dobry samochód, mam nadzieje ze wnoszą tez sporo wkładu w rozwój pkb polski
  • Odpowiedz
@ZjemCiDywan: No i super, większy pożytek Polska ma z majętnego Ukraińca który wychowa czwórkę dzieci które najpewniej zasilą Polski rynek pracy niż z jakiegoś zawistnego spierdoxa z wykopu
  • Odpowiedz