Aktywne Wpisy


PorzeczkowySok +17
mam sb pitce urodzinową i pepsi też
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
źródło: IMG_20260510_021601006_HDR
Pobierz





z fartem
z fartem
Budda ma prawie że zerową wiedzę na temat przedsiębiorczości i pokazał to nie raz. Aby wykonywać walki na VAT, to trzeba posiadać taką wiedzę, ale również i wiedzę z księgowości
Jeśli Budda faktycznie należał / należy do tej całej siatki, to był co najwyżej jednym z wielu małych trybików. Na tej samej zasadzie, co „twoj” znajomy z osiedla Seba handlujący ziołem i posiadającym przy sobie