Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie, czemu tylko nauczyciele mają ROK WOLNEGO ZA DARMO?! A inne zawody nie?! Nawet 3 miesiące?

Dlaczego mój NEET jest mniej warty niż ich? (°°

#pracbaza
jmuhha - Ktoś mi powie, czemu tylko nauczyciele mają ROK WOLNEGO ZA DARMO?! A inne za...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav: nauczyciele w ciągu swojej kariery mogą wykorzystać 3 lata nieobecności w szkole z tym że maksymalnie jednorazowo może być to rok. Czyli w ciągu swojej kariery maja dodatkowe 36 miesięcy wolnego płatne 80%. Urlop poratowania zdrowia, ale wiadomo, kwestią pokombinowania.
  • Odpowiedz