Aktywne Wpisy
donalejd 0
Ktoś tu wczoraj pytał czy warto się bawić tradingiem na giełdzie przy dużych zarobkach, a ja mam inny przypadek: w połowie przyszłego roku chciałabym kupić mieszkanie, mam uzbierane więcej niż połowę + rodzina da mi jakieś wsparcie. Gdzie najlepiej trzymać te pieniądze teraz żeby bardzo nie traciły na inflacji? Rozumiem, że od giełdy trzymać się z daleka?
#finanse #gielda #nieruchomosci
#finanse #gielda #nieruchomosci

DangerAngel +103




Dlaczego mój NEET jest mniej warty niż ich? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#pracbaza
źródło: image
Pobierzbardziej mnie to zastanawia czemu nauczyciele mają zniżki w pkp
@jmuhha bez sensu, z jakiej racji to