Wpis z mikrobloga

@Rafonixkozak2008Pl: Śp. Uszatek się nie nadawał: żaden lekarz by go nie wpuscił do Oktagonu, sam Bonzo w towarzystwie byl niesmialy i raczej potulny - usiadłby na pi…e i nawet nie mrugnął.
  • Odpowiedz