Aktywne Wpisy

APOLL0 +247
To jest chyba peak kobiecych zainteresowań.
99% z nich lubi to samo i nic więcej
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
99% z nich lubi to samo i nic więcej
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
źródło: HJd94sOWkAEY_Av
Pobierz
jfrost +302





Jak tu jechać 3 km/h?? Na półsprzęgle i dusząc hamulec, z drugiej strony to akurat nie problem, sam samochód zjedzie z górki z wyłączonym silnikiem i ze spuszczonym ręcznym i osiągnie 3 na godzinę przy regularnym hamulcu.... Ale tak zastanówmy się chodzą tu dzieci i turyści i należy wolno sunąć, ale czy koniecznie 3 km/h? Jak ktoś tu pojedzie 6 km/h to dwukrotnie przekroczy prędkość - ten znak nie tyle jest przesadzony co niezgodny z realiami. Czy umiecie jechać 3 km/h?
Z mojego punktu widzenia czy taki znak ma jakiśkolwiek sens, przecież i tak każdy pojedzie bezpiecznie bo i tak nie ma jak tu się rozpędzić a więc jedzie tu około 8-10 km/h zwłaszcza że za podjazdem jest z prawej parkingowy plac i już tu nie trzeba tak wolno jeździć bo jest więcej przestrzeni i może ta prędkość dotyczy tylko podjazdu.... Przecież 3 km/h to dużo wolniej nie tylko niż rower, ale wolniej niż nawet idący pieszy. Pieszy spacerowym krokiem idzie 4 - 5 km/h. Zwłaszcza że na parkingu za tym wzniesieniem można już bezpiecznie zdrowo rozsądkowo przyspieszyć do 10 km/h, ja wiem czy ma to sens. Widać że to typowy dup0chr0n, i tak nikt nie będzie tego sprawdzał jeśli się nic nie wydarzy....
Podsumowując oznakowanie w ogóle znaków w tym ograniczające prędkość powinno być zawsze racjonalne i to bez względu czy dotyczy ono małych, czy dużych prędkości, i w tym przypadku gdy chodzą turyści w tym dzieci poruszanie się samochodem musi być po prostu całkowicie bezpieczne, a jakiekolwiek znaki ograniczające prędkości do 3, 5, 6 km/h są rodzajem czczego gadania. W tym miejscu wystarczyłby znak ograniczenia do 10 km/h lub najlepiej w ogóle nie stawiać znaków na posesji, przerób blachy, chociaż po zdjęciu możemy zobaczyć że te znaki nie stoją od wczoraj tylko od dobrych kilkunastu, dwudziestu kilku lat i zapewne się tu nic szczególnego nie wydarzyło...
źródło: 3kmhOsrodek
Pobierzgłupota, głupota, domyślam się że te 3 km/h to stawiał jakiś dup0chr0n, ten znak jest tu absolutnie niepotrzebny, i tylko jest ozdobą przykręconą do słupka, gdyby to zdjął podejrzewam że każdy by jeździł tak samo.... Przerób blachy.
Ludzie nie mają pojecia o jeździe samochodem ale każdy się oznajmia jako ekspert BRD i zarządzania ruchem xD
Ty lepiej nie dotykaj tematu iq bo reprezentujesz niski poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drogi mało sprytny człowieku, w ośrodkach wczasowych się nie jeździ dla zabawy tylko przyjeżdża, parkuje samochód na cały pobyt
źródło: stopwkwadracie_absurdalnapredkosc3kmh
Pobierz