Nigdy nie miałem czasu przeczytać, tak więc wciągnąłem się w #audiobook Wiedźmina. Chryste przenajświętszy jakie to świetne jest. Immersja jest niewiarygodna - te wszystkie dźwięki otoczenia, gra aktorów, moja wyobraźnia w życiu by mi nie sprzedała tak nigdy książki.
Czy są (mam nadzieję, że tak) jeszcze inne tak świetnie zrobione audiobooki/słuchowiska?
@orlando74: to polecam jeszcze tak zrealizowany Virion Andrzeja Zielińskiego, Trochę słabiej ale też świetnie Limes inferiorior, Osiedle żniw Remigiusza Mroza
Czy są (mam nadzieję, że tak) jeszcze inne tak świetnie zrobione audiobooki/słuchowiska?
#ksiazki #sluchowisko #wiedzmin
Trochę słabiej ale też świetnie Limes inferiorior,
Osiedle żniw Remigiusza Mroza