Wpis z mikrobloga

No super Monte Carlo.
11 stopni na plusie w styczniu xD rok temu było słabo pod kątem śniegu i lodu, ale teraz to tak na easy mode. No nic, może na Szwecji będzie zimowa atmosfera

#wrc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach