@Bill_Kilgore: miłego odpoczynku, byliśmy tam 6 dni temu, fajne miejsce. 3 tygodnie w Hiszpanii, wyruszyliśmy z Walencji, później Alicante i na koniec Málaga...
@marcin-van-staar: co jest ciekawego w Maladze? Jestem kamperem i zamierzam tu siedzieć do wiosny. W przyszłym tygodniu chcę ruszyć w stronę Gibraltaru, to mogę zahaczyć i o Malagę ale czy warto?
@Bill_Kilgore: Malaga jest naprawde sliczna, duze stare centrum, ladna katedra, castillo de gibralfaro, el caminito del rey (to akurat nie w Maladze, ale niedaleko). Poza tym jest sporo wieksza od Alicante, jest tez kupa swietnych restauracji, no i sa tez miejsca do parkowania kamperem. Sam jestem kamperowcem (mamy kampera samorobke) wiec zawsze na to zwracam uwage. Tyle tylko, ze w Maladze jest naprawde duzo turystow, nieporownywalnie wiecej niz w Alicante.
@Bill_Kilgore: Spoko, milego wypoczynku!Na pewno masz apki do parkowania, ale na wschod od centrum bylo kilka parkingow dla kamperow, czesc na pewno darmowa.
źródło: 1000032563
Pobierzźródło: 1000032600
Pobierz