Wpis z mikrobloga

@Bill_Kilgore: Malaga jest naprawde sliczna, duze stare centrum, ladna katedra, castillo de gibralfaro, el caminito del rey (to akurat nie w Maladze, ale niedaleko). Poza tym jest sporo wieksza od Alicante, jest tez kupa swietnych restauracji, no i sa tez miejsca do parkowania kamperem. Sam jestem kamperowcem (mamy kampera samorobke) wiec zawsze na to zwracam uwage. Tyle tylko, ze w Maladze jest naprawde duzo turystow, nieporownywalnie wiecej niz w Alicante.
  • Odpowiedz