Aktywne Wpisy

RitmoXL +686

Chicoxxx66 +193
XDDDD aż spaghetti dzisiaj zrobię (。◕‿‿◕。)
#heheszki #humor #humorobrazkowy #meme #memy #takaprawda #spaghetti
#heheszki #humor #humorobrazkowy #meme #memy #takaprawda #spaghetti

źródło: temp_file1032817472700730218
Pobierz
Wszystkich zarabiających poniżej 360k rocznie czekają podwyżki, natomiast najbogatszy 1% społeczeństwa czekają spore obniżki.
Czyli odwrotnie jak obiecał, zaskakujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Big Pharmie pierwszego dnia prezydentury zdjął limity cen wprowadzone przez Bidena i przyładowo insulina miala limit $35 a teraz cena znowu sięga $540.
https://www.ajmc.com/view/trump-reverses-some-biden-drug-pricing-initiatives-potentially-impacting-medicare-costs
Tak się wali w c---a konserwatywnych wyborców bez mydła, którzy wierzą że miliarder będzie antysystemowy, nawet po tym jak już raz był prezydentem i udowodnił, że nie jest xD Topkek
#usa #ciekawostki #bekazprawakow #neuropa #podatki #polityka
źródło: un57yyiqmree1
Pobierz@pozdroxxx666: i że dowiedzą się kto zabił Kennedyego
Najważniejsze że lewactwo piecze xD Prawactwo i wszystkich innych zresztą też zacznie piec (oczywiście poza korporacjami i oligarchami), ale zwali się to na Bidena czy coś się wymyśli żeby trumpoidy dalej klaskały uszami.
Do tego wychodzą z porozumienia w sprawie globalnego minimalnego CIT, korporacje się cieszą, że będą nadal mogły wyprowadzać zyski do rajów podatkowych
I nie trzeba o tym co 50 lat przypominać!
@jegertilbake: niemożliwe wolny rynek nie dopuści do tego zaraz ktos bedzie przywozil z miejsca gdzie taniej i finalnie bedzie taniej podstawa handlu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@maras_zaraz_go_udusisz Amerykańskie firmy sprzedaja te same leki w EU znacznie taniej niz u siebie xD
@jegertilbake: Co ty gadasz, na reddicie przekonują, że w USA drogie leki bo są lepszej jakości. Normalnie mówie ci Novo Nordisk może i sprzedaje w Danii Ozempic za 10% tego co w USA ale to jakiś odpad jest i woda z kałuży, premium produkt leci do stanów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Desire22 nie pisalem o 300 usd tylko 540. Tyle kosztowala zanim Biden zrobil price cap, musiałabyś poszukac osobno info o max cenie przed zmianami, ale na 90% jestem jej pewny bo matka dziecka nagrywała filmik ze nie stac jej na to dla dziecka