Wpis z mikrobloga

Jak to jest że dorośli ludzie nie czują obciachu zachowując się tak w miejscu publicznym, wśród tłumu innych ludzi?
Z jednej strony zazdroszczę pewności siebie ale z drugiej czuję ogromny, wewnętrzny cringe jak trafiam na tego typu filmy 🙊

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #psychologia
Alzena - Jak to jest że dorośli ludzie nie czują obciachu zachowując się tak w miejsc...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest że dorośli ludzie nie czują obciachu zachowując się tak w miejscu publicznym, wśród tłumu innych ludzi?


@Alzena: Pewnie uzyskana w ten sposób atencja w sieci im to zażenowanie rekompensuje, w sensie, że coś będą z tego mieć.
  • Odpowiedz
@Alzena: nie jesteś (prawdopodobnie) jak ci ludzie ani oni nie są jak ty, ich głowa działa na zupełnie innych bodźcach. To nie jest z ich strony odwaga, oni żyją dla odczuwania takich emocji że sobie zrobią filmik czy pomachają czy w inny sposób powygłupiają przed randomami z internetu

jakbyś czuła potrzebę tak robić to prawdopodobnie tez byś tak robiła

i w sumie nic w tym złego że oni tacy są
  • Odpowiedz