Wpis z mikrobloga

wiem tylko tyle że jakby mnie dotknięto do baby to bym przytulał wąchał i dotykał żadnego szczegółu bym nie przeoczył kropelki źdźbła okruszka pachę bym wylizał i przeliczył wszystkie włosy pod nią dlaczego jestem z-----y?


@DigitalPasztet: Romantycznie - poważnie.

Różnisz sie od innych, bo chciałbyś poczuć każdy kawałek kobiecego
  • Odpowiedz