Wpis z mikrobloga

@SebastianEnriqueAlvarez tak szczerze, to mam w domu pełno różnego dobrego jedzenia, dziś wstawiłem do wedzarki w ogrodzie łącznie 20 kilo mięsiwa i 5kg ryby, lodówka pełna serów, obiad na jutro zrobiony (shepherds pie i ciasto bananowo karmelowe) mimo to po prostu kocham oszamać sobie prawilnego czajnisa. Mam w mieście hurtownie azjatycką zaraz obok pracy i tam kupuje zupki z całego świata, pierdyliard różnych dziwnych z różnych krajów.
  • Odpowiedz