Wpis z mikrobloga

Mam #dji mini 4 pro. Włączam drona i słyszę taki szum wydobywający się z gimbala, którego wcześniej nie słyszałem.Wszystko działa poprawnie, jest stabilizacja, pion, poziom, można podnosić i obniżać oko kamerki.
Moje pytanie co to mogło się stać? Dron nigdy nie upadł, w nic nie uderzył.
Wysłać to na DJI care? Liczyć się, że Gimbal kończy swój żywot?

#drony #dron #djimini4pro #latanie #drone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach