Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Need: Nudne to już się robi. Tak Elon Piżmo to faszysta, pewnie sklonowany przez niemieckich naukowców w RPA. Zanim się do mnie splujesz, tak też jestem nazistą/faszystą (tu wpisz sobie przezwisko jak nazywasz prawaków), oraz tak naziści właśnie przejęli władzę USA, życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@BezzZnaczenia

Nie twierdzę, że Elon jest stuprocentowym naziolem, ale te jego ciągoty i robienie tego typu ruchów są co najmniej niepokojące. Po co się odwoływać do takiej symboliki?
  • Odpowiedz