Wpis z mikrobloga

@Zyvalt: huh, a się zastanawiałem czy tramwajarz i spierdzielił, a towarówka pewnie nawet nie zauważyła (czy się zatrzymała?), a na juwe będzie blokowanie miasta czy ciągle jest opłakiwanie tej laski co tam kiedyś spadła pod koła?
@omar_is_coming: były jakieś nagrania z komórek wsiadania do tramwaju. Ale popatrz sobie na woodstock- co roku masz kilkaset tysięcy młodych kucy, lewaków i korwinowców i jest bardzo spokojna atmosfera, a policja praktycznie nie robi interwencji. A teraz porównaj to sobie z Sunrisem i #!$%@? się przy byle okazji. Kilka lat temu Owsiak sprowadził the Prodigy i wraz z nimi dresiarską brać. Mogę cię zapewnić, że atmosfera w dniu dniu ich koncertu
@duffman: byłem w pociągach i to nieprawda co psizesz. Normą jest malowanie pociągów i wykręcanie jarzeniówek, a na prodigy faktycznie było więcej spiętych gości, ale specjalnie nie przełożyło się to w moim odczuciu na bójki.
@duffman: no wyważanych dzrwi nie widziałem na woodstocku (ale poprzewracane tojtoje owszem), ale podczas powrotu tramwajem/autobusem z meczu Lecha też nikt nie wyrywał drzwi.

Chodzi o to, że wśród studentów właśnie jest dość sporo ludzi o mentalności takich umownych 'dresików'. Chciałbym zobaczyć zapis z kamer, bo wyrywanie drzwi jest trochę dziwne dla każdej z grup. Być może było ciasno i próbowali 'domknąć' i coś poszło nie tak ;)