Aktywne Wpisy

baemaj +16
piszecie prywatnie „hej”. ja odpiszę czasami „hej”.
i po rozmowie. XD
więc hej Wam, miłego dnia. swoją drogą wciąż tu jesteście.
i po rozmowie. XD
więc hej Wam, miłego dnia. swoją drogą wciąż tu jesteście.

Robię o wszystkich notatki żeby wiedzieć, komu nie odpisywać.





źródło: temp_file9044457878889747791
PobierzEhh, skąd wy się klauny bierzecie?
@nocne_zwidy: przecież tu rasa nie ma żadnego znaczenia xD tu sie liczy wychowanie psa i obycie z tymi fajerwerkami, ja kiedyś mialem dużego kundla i bał sie jak głupi, teraz mam małego szczurka i sam chętnie patrzy na fajerwerki, to wina tych psiecko matek, które traktuja psy jak dziecko i chowają do piwnicy jak ktoś na ulicy kichnie
Komentarz usunięty przez moderatora
P.s. mój pies szczeka na pijanych ludzi. Może za dużo alko w siebie wlewasz?
Tak tylko podpowiem, że żart powinien być śmieszny.
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora