Aktywne Wpisy

Sonozaki +25
Piszę to trochę ku przestrodze: dbajcie o swoje zdrowie psychiczne. Jeśli przez kilka lat czujecie się źle, a potem robi się już naprawdę ciężko, to nie liczcie na to, że wszystko samo się ułoży. Ja się na tym mocno przejechałem. Byłem w takim momencie, że potrzebowałem choć odrobiny wsparcia, ale najwyraźniej jestem kimś, z kim trudno wytrzymać, bo większość ludzi woli trzymać spory dystans i nie miałem takiej osoby na którą mogłem

obszarnik +128
A pomyśleć że gdyby dziś rządził PiS to odrzucenie programu SAFE nie byłoby zadziwiające i za 2 dni już nikt by o takiej aferze nie mówił, bo zapowiedzieliby nową daninę, za kolejne 2 dni zapowiedzieliby płatne drogi ekspresowe, za kolejne 2 dni afera o to że benzyna po 8 zł a Obajtek zatrudnił sprzątaczkę z Urzędu Gminy do rady nadzorczej Orlenu, za kolejne 2 dni kolejna afera z coraz to większymi wałami





Co Ci alienix daje dodawanie takich postów?
Nie wiem czy wykop to odpowiednie miejsce na trauma dumping, chyba /r/femaledatingstrategy albo x będą bardziej odpowiednie jak psychoterapeutka za droga
@AlienFromWenus: To są przepraszam bardzo poważne tematy? Nie dziwota, że nikt z Tobą nie chcę rozmawiać o niczym ambitnym, skoro uważasz tak kretyńskie zagadnienia za wyżyny intelektu XD
Jak przychodzi do mnie ledwo bełkotając 5 latek to nie rozmawiam z nim o fizjologii, biochemii, statystyce bo wiem, że i tak niczego nie zrozumie więc adekwatnie dostosowuję
źródło: berneydidnotread
Pobierz@Tagliacozzo: ale moze pociągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: ef4c3ff0af7324b1b184591d16ecfe62b9c1fdc9c1781a1ba5200dc166098dff
Pobierz@mariecziek: Nic nie ciągnie lepiej niż GAGARIN