Wpis z mikrobloga

@Vadzior: jadłem dzisiaj pizze z tego gowna, zapłaciłem blisko 70 PLN za dużą pizzę, która jest wielkości pizzy średniej z pobliskich włoskich pizzeri za ~45 PLN gdzie czuć smak chociaż xd.
  • Odpowiedz
  • 0
@chaddeveloper: no ja za to z foto opisane jako duża 38cm zapłaciłem 7 dych równo + opakowanie + dowóz xd

też nie jestem fanem pizzyhut, jadam z reguły włoskie ale skoro drwal to mówię sprawdzę xd ale z różową się najedliśmy, nawet 2 ostatnie kawałki poszły właśnie do śmieci xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcines: tam w pizza hut to praktycznie standard cena xd no dobra, ta drwala jest pewnie droższa z 20% od innych dlatego, że to oferta limitowana i ma sporo składników xd
no ale syta była, z różową na pół nie dojedliśmy xd a w pracy u mnie laski biorę sobie jedną taką na 4 i wszystkie zadowolone xd
  • Odpowiedz