Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 599
@Davvs

Bo nie chodzi o złapanie królika tylko o gonienie królika. Jak zaczną się na poważnie prace nad CPK to zaraz Stanowskie z Mazurkami będą biadolić jaka ta inwestycja niepotrzebna i topiąca tylko środki publiczne.
  • Odpowiedz
@Davvs Temat imigrantów się skończył jak zaczęto budować tarcze wschód i zawieszono prawo do azylu. Cpk i atom się powoli buduje, są przeznaczane pieniądze. Jeżeli uda się Tuskowi z Francją zablokować Mercosur to tylko zostanie im nawalanie w zielony ład, że dlaczego Tusk się jeszcze nie wycofał z tego.
  • Odpowiedz
@Jabby: Temat cpk mnie bardzo interesowal. Niestety obecny rząd nie mogąc projektu zamordować odgórnie przez poparcie społeczne postanowił go zamordować po cichu. Mianowicie postanowiono zrezygnować z wsparcia prywatnej korporacji mającej gigantyczne koneksje i sukcesy w sferze lotniczej, na rzecz 100% udziału spółek skarbu państwa nie mających żadnego międzynarodowego know how w tej dziedzinie. Projekt w obecnej wersji jest bezsensowny i skazany na porażkę, budynek można sobie zawsze wybudować ale co
  • Odpowiedz