Wpis z mikrobloga

@biedujacy: FYI złap się czegokolwiek na ile możesz bo skończyły się czasy w których mogłeś wyjechać za granicę by być bezdomnym Polakiem (w UK takich jest 20 tys. do dziś i dostali status rezydentów wraz z Brexitem - zalegalizowali ich) i mieć za darmo jedzenie lepsze 10x niż przeciętny Polak mijany na ulicy. To było eldorado w opór, to też wielu tych bezdomnych w Europie wykreowało, od początków COVIDa aktywnie
  • Odpowiedz