Aktywne Wpisy

wykop +16
Nadchodzą zmiany w Regulaminie Wykopu - stawiamy na lepsze dopasowanie treści i bezpieczeństwo!
Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?
➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie
Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?
➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie

Kefir91 +171
Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to Reksin ruszył z posesji z ulicy Piaskowej został odnaleziony.
#fredikamionka #heheszki #humorobrazkowy #analfabetyzm
#fredikamionka #heheszki #humorobrazkowy #analfabetyzm
źródło: image_picker_0ABA9C5C-A774-4093-8637-6A92688DC8F4-40929-0000062248CECA45
Pobierz




W lipcu dostałem SMS z INFO SMS, że mam do odbioru dowód rejestracyjny, mimo że nie składałem żadnego wniosku. Uznałem to, że ktoś się pomylił wpisując nr telefonu do systemu. Jednak w tym tygodniu dostałem znowu sms z informacją o odbiorze dowodu na inny numer rejestracyjny, również nie składałem wniosku. Miał ktoś podobnie?
Lepiej szybko to wyjaśnij bo zaraz się okaże że spowodowałeś wypadek nieubezpieczonym autem i musisz komuś płacić rentę do końca życia.
problem polegał na tym, że pierwzy posiada aktualne OC, drugi nie ma i tu powiem szczerze obsrałem trochę zbroje ( ಠ_ಠ)