Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie małe wyzwanie - będę tworzyć jeden film dziennie na swoje społeczniówki w imię walenia perfekcjonizmu prosto w ryj.

Od zawsze miałem z tym problem, zresztą jak kojarzycie #rozkminkrzaka wiecie, że jeśli chodzi o twórczość jestem straszną sinusoidą :D

Raz na jakiś czas, wrzucę Wam jakiś film który stworzę.

A jak jesteście ciekawi wiecej, odsyłam na Instagrama gdzie będę wrzucać codziennie coś, bo pora na to.

https://www.instagram.com/bido.rekodzielo

#rozkminkrzaka
bkwas - Zrobiłem sobie małe wyzwanie - będę tworzyć jeden film dziennie na swoje społ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach