Aktywne Wpisy
iontal +684
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
piotr_p0lak +61
Normalne dziewczyny poznaje się w pracy, w szkole, przez znajomych lub poprzez wspólne zainteresowania. Zwykła dziewczyna nie korzysta z tindera, bo dla zwykłej laski to jest wstyd mieć profil na tinderze, żeby jej fota latała z opisem, że szuka związku, żeby szef i koledzy i koleżanki z pracy oraz rodzina widziała że foty Andżeliki latają na tinderze, na aplikacji do seksu.
Dla normalnej laski tinder = wstyd. Ta aplikacja jest owiana złą
Dla normalnej laski tinder = wstyd. Ta aplikacja jest owiana złą
źródło: obraz
PobierzBo to jest przecież kompletna odwrotność tego na czym najbardziej jej zależy. Głupich ludzi trzeba rozsławiać, bo społeczeństwo bardzo to lubi i nie ma z tego żadnych negatywnych skutków.
Krąg VII (Pieśń XII–XVII) – należy do piekła dolnego. Przebywają w nim dusze gwałtowników wobec bliźnich, siebie samych i przeciw Bogu, naturze oraz sztuce. Do pierwszej kategorii należą, strzeżeni przez Minotaura tyrani, jak np. Dionizjos I z Syrakuz i mordercy, pływają oni w rzece gorącej krwi – Flegetonie. W drugim
Bo to jest przecież kompletna odwrotność tego na czym najbardziej jej zależy. Głupich ludzi trzeba rozsławiać, bo społeczeństwo bardzo to lubi i nie ma z tego żadnych negatywnych skutków.
No i własnie dołączyłeś do "rozsławiaczy" ¯\(ツ)/¯
Ciekawe czy zna George Floyda i czy na pewno to jest niebo :)
Głupia matka wychowała głupiego syna ¯\(ツ)/¯