Wpis z mikrobloga

@JacekMarcinkowski45lat: No bo przecież wydanie 500 milionów euro na Dembele, Coutiho i Griezmanna wcale nie wpłynęło na budżet. Bo przecież wydawanie po kilkadziesiąt milionów euro na takie tuzy futbolu, jak Arda Turan, Paulinho czy Andre Gomes wcale nie wpłynęło na budżet. Ale wiadomo - wszystkiemu winny "karzeł", choć bez niego to Barca nie obracałaby nawet takimi kwotami.
  • Odpowiedz