Wpis z mikrobloga

Mam teraz taką #rozkminy na temat #kobra , #bonzo #tensynekzkrzywymzgryzemcospiewa chyba #szymonsmrag i paru innych.

Omijacie te ich filmiki? Was to śmieszy i jara was ciśnięcie beki z ludzi z pewnymi problemami?

Raz oglądałem wywiad z Kobrą, raz coś głupiego na mirko napisałem na jej temat i żałuje teraz. Czuje zażenowanie i nie potrafię tego oglądać. Pewnie już raz to pisałem, ale nie wiem czy minusować, zgłaszać te filmiki, albo olać bo może sprawia im to radość i jakieś spełnienie. Przecież na nich żerują. Beka, beką, ale moim zdaniem to przekracza granice. Za niedługo będą szukać w szkołach specjalnych jakiś zakładach takich osób z problemami byle by zrobić z nich gwiazdy Internetu i mieć korzyść. Myślę, że pewna granica została przekroczona. Jednak gimby dalej będą cisnąć bekę i kupować to, bo są ograniczeni. Co sądzicie o tym Mirki? #gwiazdyinternetu #gimbohumor #pytanie
g.....n - Mam teraz taką #rozkminy na temat #kobra , #bonzo #tensynekzkrzywymzgryzemc...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@garindaan: również podobne zdanie mam, też czuję ogromne zażenowanie oglądając to, ale czasami nie mogę uwierzyć że oni są nieświadomi

chociaż czasem po tym co widać/słychać na filmiku, we wszystko mogę uwierzyć
  • Odpowiedz
@garindaan: ten cały Szymon Smorąg czy ta żona od bonza to faktycznie ludzie trochę chorzy i nie powinno się z nich śmiać, a przynajmniej nie na każdym kroku.

Natomiast bonzo to po prostu debil w całej okazałości, typowy debil.
  • Odpowiedz
@garindaan: mnie śmieszy bonzo i bonus BGC chociaż to bardziej śmiech przez żal, natomiast tego samorąga jest mi szkoda bo jakieś cwaniaczki ci "najfajniejsi" we wsi nagrali go dla beki i teraz sam nagrywa bo myśli że ludzie naprawdę myślą że ładnie śpiewa itd. itp.
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się historia pewnego chłopaczka, który był świeżakiem w szkole. Był chyba z rodziny patologicznej. Nosił dziwną, tanią czapeczkę założoną tyłem. Halówki, wyciągnięty sweter, dziwne spodnie. Na tle całej szkoły wyglądał jak dzieciak z podstawówki, a był w liceum czy technikum. Jakieś panienki kręciły z niego bekę, że taki ziomal. Koleś podłapał temat i spodobało mu się ze zwracają na niego uwagę i traktują go jako swojego. Mimo, że widziałem to
  • Odpowiedz
@ElCazador: @kserx: #bonzo jest oznaczony tylko dlatego, że chodzi o jego żonę. Wprowadziłem was w błąd.

Szymon potrzebuje akceptacji, Pewnie jest z małej miejscowości, gdzie wszyscy go znają, czasem śmieją. Wiec poszedł szukać akceptacji w necie. Ma tą swoją oglądalność. Może nie jest świadomy i nigdy się nie dowie. Cyferki na youtube mu poprawią samopoczucie, że ktoś jednak go chce.
  • Odpowiedz