Aktywne Wpisy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Qurvinox +186
Dzisiaj o 5 obudził mnie smród dymu z papierosów. Sąsiad wyszedł sobie na balkon na dymka hehe
Lubisz dym? Pal sobie w domu, a nie smrodzisz wszystkim dookoła
Lubisz dym? Pal sobie w domu, a nie smrodzisz wszystkim dookoła




Komentarz usunięty przez autora
No i "budzę się" rano i nie mogę się ruszyć. Oka otworzyć, drgnąć, ciężko się oddycha. I słyszę te zasrane bajki w telewizorze, którego nie wyłączyłem. Myślałem, że umieram. Myślę