Wpis z mikrobloga

Jak wygląda obecnie optymalizacja w Starfield? Czy da radę pograć w pełnych 60 fps na ustawieniach wysokich lub ultra w 1080p na Rx 6700 xt 12gb vram , Ryzen 5 5600 i 32gb ram?

#starfield #gry #grykomputerowe #grypc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mambar: ma kilka powtarzalnych lokacji. Coś jak deja vu. Pograsz ale raczej prędzej się znudzisz niż przejdziesz całą grę... no i dorzucili woke bo musieli...
  • Odpowiedz