Aktywne Wpisy

butterfly +69

CzosenWan +90
K---a, wrzucam na allegro spoko ofertę za coś, chłop wygrywa licytację, ja mówię że jak zapłaci sprawnie to do 18 wyślę. Dostałem kasę o 16:30, o 17 wysłałem, a o 18 on do mnie pisze "jak u pana wyglądają zwroty? Bo kurcze nie spodziewałem się, że wygram"
xDDD
To na luj płaciłeś niemoto jak mogłeś po prostu powiedzieć, że się rozmyśliłeś? Ludzie są do śmietnika.
xDDD
To na luj płaciłeś niemoto jak mogłeś po prostu powiedzieć, że się rozmyśliłeś? Ludzie są do śmietnika.





Plusy:
- spoko modele broni i strzelania
- grafika
- różnorodność lokacji i duża mapa
- Nawet ciekawa fabuła
Minusy:
- Iskra ( cała ta frakcja nadaje się do wyjeania)
- zerowe poczucie walki o przetrwanie ( non stop potykasz się o konserwy/apteczki i bandaże)
- NPC to debile ale po paczach jest lepiej
Za dwa lata będzie dobra gra jak ją połatają jak Redzi Cyberka