Wpis z mikrobloga

#stalker2 Ale to męczy pod koniec, najwięcej czasu z każdej misji zajmuje dojście do lokacji. Sama gra 6/10, za 200 ziko to zdzierstwo ale gratis w gejpasie kupionym na indyjskim vpn to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plusy:
- spoko modele broni i strzelania
- grafika
- różnorodność lokacji i duża mapa
- Nawet ciekawa fabuła
Minusy:
- Iskra ( cała ta frakcja nadaje się do wyjeania)
- zerowe poczucie walki o przetrwanie ( non stop potykasz się o konserwy/apteczki i bandaże)
- NPC to debile ale po paczach jest lepiej

Za dwa lata będzie dobra gra jak ją połatają jak Redzi Cyberka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konigstiger44: a ile miałeś apteczek oraz bandaży mniej więcej w końcówce gry? Bo niektórzy z kolei piszą ,że grając na normalnym poziomie trudności gra była za trudna wieloma momentami?
  • Odpowiedz
  • 0
@Edenes Jeśli na mapie technik jest koloru zielonego, to znaczy, że pochodzi z frakcji, która nas lubi. Biały oznacza neutralność, a czerwony wrogość.
  • Odpowiedz