Aktywne Wpisy

Korowiov +3
O kurła....sobie pomyślałem, że Justyna to w moim wieku jest ( ಠ_ಠ) #rolnikszukazony Listów będzie fchuj i czuję że z tą męską energią to będą j---a jeszcze xD

qciek +1
#gry Dobra, każdy swój wysryw. Tu wrzuca, wrzucę i ja. 3 gry na "S", których nikt już nie pamięta:
System shock
Singularity
Summoner
O ile 1 łatwe, 2 mniej, to ciekaw jestem, ile osób ten trzeci kojarzy?
System shock
Singularity
Summoner
O ile 1 łatwe, 2 mniej, to ciekaw jestem, ile osób ten trzeci kojarzy?




Myślałem kupić bieznie ale wydam kasę i będzie się kurzyć.
Kupiłem kiedyś rower trekkingowy na którym mało jeżdżę.
Myslalem dokupić do rowera trenazer i jeździć na rowerze w domu.
Może polecicie jakieś trenazer do rowera trekingowego ?
Chciałbym się ruszyć żeby schudnąć i walczyć z depresja.
Wiem że najlepiej jeździć na dworze
#odchudzanie #rower #trenazer
Tak, to jest główny powód. Tak było. Nie zmyślam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Karbon315 dietę chyba mam zbilansowaną bo od 3 lat waga sie nie zmienia, cały czas ważę tyle samo, jakbym jadł więcej to bym coraz więcej ważył?
A od 3 lat taka sama waga, czasami spada ale tylko 2kg
- masz utrzymać deficyt kaloryczny i nic więcej nie musisz
Zero chleba, makaronu, ryżu, słodyczy, słodkich napojów, chipsów, zero jakiś ketchupów 40g cukru w 100 g, zero słodkich wódek, piwa ogólnie LOW CARB, jak coś z drinka to gorzała czysta i cola zero
@kopek: Glowna wina to jest to ze przyjmujesz wiecej kcal niz zuzywasz. Tylko tyle i az tyle.
jak sie nie ruszasz to nie jedz tyle (albo patrz co jesz). jak sie ruszasz to jedz.