@teperkov miałem się zapisać nawet na to, ale za taką kasę to wolę sobie trapy kupić, bo nie mam i samemu jechać na pustynie siedlecką. Możesz dać znać czy warto jechać bo w sumie ciekawy jestem.
@teperkov @ssto: w mojej opinii skromnej nie warto wydawać tej kasy, lepiej złapać się z jakąś nieformalną ekipą, których w tamtych okolicach nie brakuje i polatać sobie po trasach choćby z WikiLoc.
#motoryzacja
#offroad
Za tydzień jadę z ekipa EROR4X4 na wycieczkę, może jakieś wykopki siebie to bawią?