Wpis z mikrobloga

Bawi sie ktoś w turystyczne wycieczki offroad? Tak zwane turystyki?
#motoryzacja
#offroad

Za tydzień jadę z ekipa EROR4X4 na wycieczkę, może jakieś wykopki siebie to bawią?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teperkov miałem się zapisać nawet na to, ale za taką kasę to wolę sobie trapy kupić, bo nie mam i samemu jechać na pustynie siedlecką. Możesz dać znać czy warto jechać bo w sumie ciekawy jestem.
  • Odpowiedz
@teperkov @ssto: w mojej opinii skromnej nie warto wydawać tej kasy, lepiej złapać się z jakąś nieformalną ekipą, których w tamtych okolicach nie brakuje i polatać sobie po trasach choćby z WikiLoc.
  • Odpowiedz