Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale odwracanie kota ogonem i udawanie że nasze kręgi polityczne się różnią kompletnie, jeszcze brakuje klasycznego "my mądra elitą" bo tak w tvn powiedzieli xD
Jeden z drugim IQ brainleta ale tak mu w tvn mówiono że jest myślącą elitą że teraz innych od baranów wyzywa a siebie uznaje za freethinkera
  • Odpowiedz
@zonobijca: niecałe 20 lat temu szkło kontaktowe otworzyło mi oczy, przez ten program wyłączyłem tvn

było to w ~~2007r kiedy namiętnie oglądałem szkło, śmiałem się z pisu, wpadek kaczora, mimo że głosowałem na pis
rząd upadł, władza się zmieniła, a szkło kontaktowe nadal tylko pis pis pis pis
  • Odpowiedz
@zonobijca: Brzmi trochę jak zarzutka, ale mnie rozwala, jak dziennikarze jeżdżą po opozycji. Kiedyś lubiłem słuchać "Siódmego dnia tygodnia" w Radiu Zet z Olejnik jako prowadzącą. Rządziło PiS i Olejnik jeździła po PiS-ie, no i OK, bardzo dobrze. Wygrała PO, rok chyba minął, a ona dalej jechała po PiS-ie. Przestałem tego słuchać
  • Odpowiedz