Wpis z mikrobloga

@enforcer: jak to jest faktycznie ta firma z Płocka to tam przekręty są już od dawna. Nawet Rutkowski miał o nich swój odcinek lata temu jak spuszczali gaz z butli i sprzedawali jako LPG. Polecam Detektyw odcinek pt "Przekręt" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Svenowsky: obowiązkiem jest okradać państwo kiedy jest tylko okazja, ja zawsze w każdym miejscu w którym robie zakupy a nie potrzebuje faktury, mówię, że paragonu nie trzeba.
Trzeba to sobie pomagać.
A nie złodziejskiej legalnej mafii.
  • Odpowiedz